DOŚWIADCZENIE

Naszą firmę tworzy młody, a zarazem dynamicznie rozwijający się zespól ludzi posiadających długoletnie doświadczenie we wszelkich pracach geodezyjnych. Posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia do prowadzenia działalności o profilu geodezyjnym.
 

PROFESJONALNOŚĆ

Zdajemy sobie sprawę że każda rozpoczęta przez Państwa budowa oznacza wiele spraw do załatwienia oraz problemów do rozwiązania.Dlatego proponujemy Państwu kompleksową obsługę geodezyjną.
Gwarantujemy naszym klientom, iż bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu, wszystkie prace geodezyjne zostaną wykonane
profesjonalnie i na czas.
Korzystając z naszych usług mogą Państwo liczyć na uzyskanie bezpłatnych porad prawnych w zakresie prawa geodezyjnego i kartograficznego oraz  gospodarki nieruchomościami.
 

DYSPOZYCYJNOŚĆ

Wciąż jesteś zabiegany i nie masz za wiele czasu? Masz problem z dojazdem? Nie martw się - to my przyjedziemy do Ciebie.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji w dowolnym czasie i miejscu. Proszę dzwonić lub wypełnić formularz kontaktowy, a dopasujemy się do Państwa możliwości.
 

DOBRE CENY

Proponowane przez nas ceny są wynikiem indywidualnego podejścia do naszych klientów. Współpracę rozpoczynamy od  szczegółowego określenia ich potrzeb i życzeń. Taki wstępny rekonesans oczekiwań zleceniodawcy pozwala nam na wycenę usługi. Jesteśmy firmą, która wychodzi naprzeciw potrzebom klientów, dlatego stosujemy zróżnicowane rabaty cenowe dla stałych klientów oraz zleceniodawców  zapewniających duże opracowania geodezyjne.
W celu zapoznania się z cenami prosimy o kontakt poprzez wypełnienie formularza lub telefonicznie.